norefer

norefer
More

  नेविसंघ वि.वि.स द्रोसो वर्ष द्वारा दसैं तिहार तथा छठ पर्वको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  नेविसंघ वि.वि.स द्रोसो वर्ष द्वारा दसैं तिहार तथा छठ पर्वको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ l कार्यक्रमको सभापतित्व वि वि स द्रोसो वर्षका कक्षा संयोजक बिशेष चालिसे प्रमुख अथिति निमित्त क्याम्पस प्रमुख भानु कँडेल विशिष्ठ अथिति प्रजातन्त्रवादी प्राध्यापक संघको अध्यक्ष थानेश्वर सापकोटा , नेविसंघ वीरेन्द्र इकाई अध्यक्ष कुमार जोशी , नेविसंघ जिल्ला नेता तीर्थ सापकोटा अथिति नेविसंघ वीरेन्द्र इकाई उपाध्यक्ष संदेश सापकोटा,नेविसंघ वीरेन्द्र इकाई सचिव आयुष पौडेल, ज्ञानप्रसाद पराजुली, सह सचिव सुदिप सुवेदी ,रुपेश पराजुली, अनिता पोख्रेल लगाएतको नेविसंघ वीरेन्द्रका विद्यार्थी नेता किशोर सापकोटा,लोमस अधिकारी आशुतोष उपस्थिति थियो।No description available.

  कार्यक्रममा कुमार जोशी, आयुष पौडेल ,ज्ञानप्रसाद पराजुली, भानु कँडेल, थानेश्वर सापकोटा ,तीर्थ सापकोटा, सुबास भण्डारी लगाएत ले दसैं तिहार तथा छठ पर्वको शुभकामना  मन्तव्य बेक्त गर्नुभएको थियो।No description available.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  - Advertisement -
  norefer

  ताजा अपडेट

  norefer